Як жити після ДТП

Як жити після ДТП

Ще п\’ять років тому і думки не було, що колись я зважуся на пластичну операцію.Як жити після ДТП

Ще п\’ять років тому і думки не було, що колись я зважуся на пластичну операцію. Все змінилося після аварії в 2012. З вини неуважного водія, мій ніс з рівного перетворився в ніс з горбинкою. До того ж перші два тижні ще і з моторошним гіпсом довелося ходити. Чоловік вперто не помічав моїх змін, але кожна фотографія мені кричала про зміни на обличчі. Після досвіду подруги в пластичній хірургії і сама задумалася, чи не зробити б мені в etolor.com.ua ринопластику. Нажаль, в Києві не так багато по-справжньому талановитих хірургів. Але я знайшла кращих хірургів України. До всіх попередньо записалася, з усіма познайомилася. У загальному списку лікарів у мене було 5 кандидатур. Ціна на операцію варіювалася від 50 до 150 тисяч гривень. Якби я на операцію поїхала в Ізраїль чи Німеччину, ціна зросла б удвічі з урахуванням перельоту і відновлення в чужій країні.

Порадилася з чоловіком і вирішила робити ринопластику в Києві. На здачу аналізів у мене пішло близько 3-4 днів. Якби все робила в одній клініці, вийшло б швидше.

 

День операції, а точніше ніч перед операцією пройшла напрочуд спокійно. Я виспалася, але нічого їсти не могла. Операція була в першій половині дня. Рада, що не було цього нестерпного чекання. Як тільки приїхали в клініку мене зустріли і відвели в палату, потім наркоз і я прокинулася з головним болем і дивною сонливістю. На місці носа красувалася пов\’язка. Мені робили ринопластику закритим методом, тому швів не залишилося. За даною методикою оперувати набагато складніше, але воно того варто. Я пережила пластичну операцію, а ніяких слідів не залишилося. Тільки знову рівний носик без цієї жахливої горбинки.

 

Найважчим часом був перший тиждень після операції. Нічого робити не могла, і була присутня ниючий біль. Потрібно це час перетерпіти. Допомагала фізіотерапія, підтримка близьких людей і впевненість хірурга Олександра Валерійовича, що все буде добре.

 

Я рада, що пластична хірургія здатна повернути нам любов до себе, що допомогла мені позбутися від придбаної горбинки і комплексів. Хоча я не стала затятим фанатом таких втручань, але на собі підтвердила, що це має місце бути.

Тож друзі будьте уважні за кермом завжди. 

Оставить комментарий