30-01-2017, 18:08

Викликати евакуатор Рівне, ціни, умови

Викликати евакуатор Рівне, ціни, умови

Місто Рівне розташований на обох берегах річки Устя на західній частині України. Великий обласний центр з інтенсивним рухом. Через місто проходять залізничні колії, на яких розташовано шість зупиночних пунктів - станцій та платформ. На південному сході поселення розташований знаменитий Рівненський аеродром.


Висока щільність автомобільного потоку, завантаженість траси легковим, пасажирським і вантажним транспортом сприяють виникненню аварійних ситуацій та інших подій на дорозі. Крім цього, жоден автомобіль не застрахований від поломок, будь то неполадки в електриці або пробите колесо. Для цього потрібен евакуатор Рівне та станція СТО, що допоможуть відремонтувтаи та доставити авто за станцію обслуговування.


Якщо у вас виникла необхідність замовити евакуатор в Рівне, телефонуйте нам: ми забезпечимо оперативну подачу спецтранспорту в будь-який час доби.


Як викликати допомогу евакуатора в рівненському районі


Для того, щоб диспетчер міг якомога швидше відправити евакуатор, йому необхідно дізнатися від вас такі дані:


місцезнаходження машини;


марку автомобіля, держномер, колір кузова;


вага машини і наявність додаткового вантажу;


наявність і характер пошкоджень - цікавить блокування коліс і стан рульового управління;


адреса місця доставки.


Якщо ваш автомобіль потрапив в аварію, про це також повідомте диспетчеру: машина може перебувати в кюветі, або в іншому важкодоступному місці.


Після закінчення розмови оператор назве вам вартість послуги і назве приблизний час подачі евакуатора.


Про розцінки на послуги евакуатора


Ми працюємо по строго встановленим тарифам. Додаткова оплата береться тільки в разі особливо важкого під'їзду до місця евакуації або затримки спецтранспорту з вини клієнта.


Пропонуємо вашій увазі кілька прикладів розрахунку.


Потрібно доставка автомобіля Рено від Рівного до Здолбунова. Видимих пошкоджень немає, але машина не на ходу. Вартість послуги буде розраховуватися наступним чином: 450 грн - навантаження, оплата за кілометраж - 600грн.


Про спецтранспорт (евакуатори) в місті Рівне


Ми маємо в своєму розпорядженні парком наступних евакуаторів:


зі зсувними платформою;


з «ламаної» платформою і подкатних візками.


Також є транспорт для перевезення дорожньої техніки і автомобілів типу Рено Віваро чи Опель Трафік. Вантажний евакуатор в Рівне буде відправлений протягом 10 хвилин після отримання замовлення.


Всі машини перебувають в справному технічному стані і мають необхідні дозвільні документи. Відзначимо, що виклик евакуатора доречний не тільки у випадках поломки або аварії. Ми виїжджаємо «виручати» машини і в таких випадках як:


попадання автомобіля в відкритий люк на дорозі;


зняття транспорту з льодових куп і бордюрів;


витягування з бруду, болотистій місцевості.


Якщо ви потрапили в одну з таких ситуацій недалеко від Щелково, телефонуйте - і ми під'їдемо до вас через кілька хвилин. Всім щасливої дороги!

Похожие объявления / новости

Антенна ah 710

АНТЕННА - цены и наличие на складе

radiokom.ru

Тюнинг автомобилейПерейти в категорию тюнинг >>

Audi TTS. - На любой вкус
10-11-2012, 10:20
Audi TTS. Цена: от €44 900. В продаже: с лета 2008 года Имиджевые автомобили, такие, как Audi TT, становятся особенно актуальными…
Ford Escape - Премьера номер два
7-11-2012, 20:25
Две недавние новинки Ford с приводом на четыре колеса отличаются друг от друга, как крейсер «Аврора» и марокканские мандарины. На…
Suzuki Jimny, UAZ Patriot, Tagaz Tager, Great Wall SUV G5
1-10-2012, 07:03
Ничто не сможет остановить русского человека в стремлении ездить на «джипе», ведь это не только средство самоутверждения, но и…
Что скрывается под внешностью SsangYong Actyon?
7-09-2012, 19:10
Помнится, ещё на первом курсе университета нам преподали урок начертательной геометрии. Предмет так себе, несложный и даже…
Без скромностей Kia Sorento
3-09-2012, 11:48
Работая над Kia Sorento второго поколения, корейцы словно забыли о врожденной восточной скромности и пустились во все тяжкие. В…
Mercedes M класс, BMW 3 серия. - Кит или слон?
28-08-2012, 13:02
ОТЛОЖЕННАЯ ДУЭЛЬ ДАВНИХ СОПЕРНИКОВ ИЗ БАДЕН-ВЮРТЕМБЕГСКОГО И БАВАРСКОГО АВТОМОБИЛЬНЫХ КЛАНОВ ВСЕ-ТАКИ СОСТОЯЛАСЬ. К БАРЬЕРУ ВЫШЛИ…