Викликати евакуатор Рівне, ціни, умови

Викликати евакуатор Рівне, ціни, умовиМісто Рівне розташований на обох берегах річки Устя на західній частині України. Великий обласний центр з інтенсивним рухом. Через місто проходять залізничні колії, на яких розташовано шість зупиночних пунктів — станцій та платформ. На південному сході поселення розташований знаменитий Рівненський аеродром.Викликати евакуатор Рівне, ціни, умови

Місто Рівне розташований на обох берегах річки Устя на західній частині України. Великий обласний центр з інтенсивним рухом. Через місто проходять залізничні колії, на яких розташовано шість зупиночних пунктів — станцій та платформ. На південному сході поселення розташований знаменитий Рівненський аеродром.

Висока щільність автомобільного потоку, завантаженість траси легковим, пасажирським і вантажним транспортом сприяють виникненню аварійних ситуацій та інших подій на дорозі. Крім цього, жоден автомобіль не застрахований від поломок, будь то неполадки в електриці або пробите колесо. Для цього потрібен евакуатор Рівне та станція СТО, що допоможуть відремонтувтаи та доставити авто за станцію обслуговування.

Якщо у вас виникла необхідність замовити евакуатор в Рівне, телефонуйте нам: ми забезпечимо оперативну подачу спецтранспорту в будь-який час доби.

Як викликати допомогу евакуатора в рівненському районі

Для того, щоб диспетчер міг якомога швидше відправити евакуатор, йому необхідно дізнатися від вас такі дані:

місцезнаходження машини;

марку автомобіля, держномер, колір кузова;

вага машини і наявність додаткового вантажу;

наявність і характер пошкоджень — цікавить блокування коліс і стан рульового управління;

адреса місця доставки.

Якщо ваш автомобіль потрапив в аварію, про це також повідомте диспетчеру: машина може перебувати в кюветі, або в іншому важкодоступному місці.

Після закінчення розмови оператор назве вам вартість послуги і назве приблизний час подачі евакуатора.

Про розцінки на послуги евакуатора

Ми працюємо по строго встановленим тарифам. Додаткова оплата береться тільки в разі особливо важкого під\’їзду до місця евакуації або затримки спецтранспорту з вини клієнта.

Пропонуємо вашій увазі кілька прикладів розрахунку.

Потрібно доставка автомобіля Рено від Рівного до Здолбунова. Видимих пошкоджень немає, але машина не на ходу. Вартість послуги буде розраховуватися наступним чином: 450 грн — навантаження, оплата за кілометраж — 600грн.

Про спецтранспорт (евакуатори) в місті Рівне

Ми маємо в своєму розпорядженні парком наступних евакуаторів:

зі зсувними платформою;

з «ламаної» платформою і подкатних візками.

Також є транспорт для перевезення дорожньої техніки і автомобілів типу Рено Віваро чи Опель Трафік. Вантажний евакуатор в Рівне буде відправлений протягом 10 хвилин після отримання замовлення.

Всі машини перебувають в справному технічному стані і мають необхідні дозвільні документи. Відзначимо, що виклик евакуатора доречний не тільки у випадках поломки або аварії. Ми виїжджаємо «виручати» машини і в таких випадках як:

попадання автомобіля в відкритий люк на дорозі;

зняття транспорту з льодових куп і бордюрів;

витягування з бруду, болотистій місцевості.

Якщо ви потрапили в одну з таких ситуацій недалеко від Щелково, телефонуйте — і ми під\’їдемо до вас через кілька хвилин. Всім щасливої дороги!

Оставить комментарий